Výměna kohoutku vodovodní baterie - instalatérství

Baterie je nejdůležitějším vybavením koupelny, kuchyně a koupelny. Proces montáže dřezové nebo sprchové vanové baterie je pro odborníka poměrně jednoduchá práce, ale i pár „odborníků“ dokáže narušit tuto všední práci, kterou bez problémů zvládne i odborně vyškolený instalatér. Instalater Ostrava vždy dbá na kvalitu práce, protože nemusí řešit reklamace. Výměna kohoutku vodovodní baterie - instalatérství.

Na co si dát pozor - instalatér Ostrava

Instalace umyvadlových dřezů a sprchových baterií (volně stojících nebo nástěnných) je nyní problém kvůli různým upevněním a pro ty, kteří mají malé zkušenosti v terénu, to může znamenat havárii vody, uzavření hlavního ventilu a čekání na příchod instalatéra, po dobu 14 dnů. U vodovodní baterie můžete snadno zkroutit plastovou trubku na stěně a pak jsou náklady vyšší. Vyřízněte do zdi, upevněte trubky PPR, poté přiložte obklad, který již nemáte, a nakonec nainstalujte baterii. Zkušení instalatéři vždy poznají, kdy hrozí poškození potrubí nebo závitů při demontáži, a vědí, jak uvolnit zarezlé spoje – např. působením tepla.

Cena faucetu Faucety instalatérské práce

Vodovodní baterie se velmi liší v ceně, ale kvalitu nelze určit podle ceny. Jistou zárukou kvality je samotná záruční doba, obvykle 2 až 7 let. Čeští výrobci mají většinou záruku 7 let, která je rozhodně zárukou kvality. Instalatéři a já osobně preferuji kovovou řadu se zárukou 5 až 7 let. Pokud chce zákazník levnější fauce, mám otestované neznačkové faucety a jsou z hlediska zpracování a materiálů dobrou alternativou k levnějším českým výrobcům. Také ceny jsou někdy tak nízké, že se v případě poruchy vyplatí koupit novou baterii.